| Gratiela34 a întrebat:

Am visat de 2 ori aproape acelasi vis in primul eram cu o fata in tren si o sarutam si al doilea eram acasa si imi era foarte dor de ea si a aparu si iar o sarutam si o imbratisam chiar daca nu o cunosteam! Inseamna ceva visu sau e doar o coincidenta sau o tampenie.
Va rog fiti sinceri 'nu radeti' dau funda si vote!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Simti nevoia unei iubirii, vrei sa iubesti si sa fii iubit, asta cred ca e semnificatia visului.

| Mussette a răspuns:

Eu cand visez ceva, dupa ceva timp se realizeaza. Pot visa persoane pe care le cunosc sau unele pe care atunci nu le stiu, dar le voi intalni. Subcontientul lucreaza continuu. Poate si in cazul tau visele vor deveni realitate.

| UnDezaxat a răspuns:

Cred ca e un semn. Sigur e. Ai intrebat popa?

| Anita24Bonita a răspuns:

Totu e sub costientu tau scumpu, poate iti doresti sa fi iubita sa oferi iubire, si atunci ai visat, oricum frumoase visuri, dar cateodata visurile raman vise iar totodata visele devn realitate, visu cam asta ar insemna ai nevoie de intelegere, iubire, ceva de gen la fel sa si daruiesti, ceau :*