| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut m-am intilnit cu un baiat putin timp, apoi ne-am despartit. El inca are ceva sentimente fata de mine. El a propus sa fim ceva ma mult decit prieteni(sa ne intalnim) sau prieteni(friends with benefits). Dar el mie nu imi prea place pentru a incepe o relatie. La fel, el a propus sa facem sex(intr-o maniera delicata). Am 18 ani avusem inainte 2 parteneri sexuali. Parerea voastra: Credeti ca merita sa am ceva cu el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Depinde ce simţi tu pentru el şi dacă te simţi pregătită să ai o relaţie cu el...dar, după cum ai spus şi tu, nu ţii suficient de mult la el încât să fiţi din nou împreună. Atunci, mai bine lasă lucrurile aşa cum sunt şi fiţi amici.
Cine ştie, poate cu timpul lucrurile se vor schimba.

Numai bine!

| neutrino a răspuns:

In afara de sex, nu merita altceva.