| IubesteEa a întrebat:

azi de dimineata am avut un vis ca era revelionul dar eu vroiam revelionul de acum un an adica in 2010 si asa a fost visul numai ca eu ma uitam la nini de revelion un nou episod cum ca el si parker isi punea ca sa iubesc a inceput ea sa planga si eu k imi era dor de fostul iubit si plangeam rau nu ma puteam opri ce inseamna? se va intampla? am mai visat k o sa fiu cu fostul si eu nu eram asa de indragostita de el si a doua zi asa a fost am fost impreuna desi s-a terminat prost vroiam un happy end de revelion mi-am pus o dorinta care sa dureze tot anul asta si nu a fost de ce? ce se intampla cand pui o dorinta de revelion se spune ca aceea dureaza pe parcursul anului? mersi dau funda si vot la cei care mi-au raspuns frumos si fara din alea proaste! mersi

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Cine e Nini? Cine e Parker? De ce te uitai la un serial de Revelion? Ai auzit de alineate? Dar de gramatica limbii romane?

Raspuns la intrebarea ta: nimic.

| Danyela2011 a răspuns:

Si eu am avut un vis la fel chiar dupa revelion in 2010 si m-am despartit de el chiar a doua zi desi eu mi-am dorit sa nu se intample.nu prea functioneaza