| Bibbyshor a întrebat:

Baiatul de care imi place m-a mintit ca a mers pe strada la o fata si ca a stat impreuna cu ea iar azi l-am intrebat de ce m-a mintit.Nu mi-a spus nimic doar a rosit si a zambit timid.Ce poate insemna asta? De ce nu mi-a spus de ce?

3 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu nu ii pasa ca tu ai aflat

| December a răspuns:

Na pai ce sa mai zica daca l-ai prins cu mata-n sac? big grin.

| dididedediu a răspuns:

Toti baietii is la fel..niste mincinosi..asa fac baietii nu-ti fie frica.le trebuie mai multe..nu numa una..ca sa se dea mare.