| rubysSs a întrebat:

care credeti ca este varsta potrivita pentru o fata pentru a inceperea vietii sexuale? thinking

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Intrebarea "asta" a mai fost postata de 1000 de ori.
Cauta la intrebari si raspunsuri, acolo vei gasi pareri mult mai inteligente decat aici.

Take care.

| Schwarzz a răspuns:

18-19 ani

| Sashavalentine a răspuns:

21... straight face

| MadaPhuu a răspuns (pentru Sashavalentine):

Eu cred ca ar fi bine sa iti petreci timpul pe alte categorii pentru ca nu ai varsta necesara pentru a da raspunsuri aici. fara suparare happy

| spookydrums a răspuns:

12 ani. Asa e moda acum.

| Dariiiii a răspuns:

Cel mai bine ar fi de la 18 ani in sus. Ca atunci esti si majora si esti destul de matura. nu de la 11-12 ani cum sunt unele tarfe disperate dupa sex. Nu conteaza ca asa e modalaughing Nu trebui sa fi la fel de disperata ca ele.

| xAnnabella a răspuns:

17-18

| VictoriaEsman a răspuns:

De la 15 in sus, asta e parerea mea!

| mesteru525 a răspuns:

De la 17 ani in sus, ca sa nu pari disperata.