| Oto1515 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat care stie ca il plac si el cred ca ma place? nu ma pot gandi la un subiect interesant pentru baieti... Are 14 ani, e glumet, destept etc...
Adica voua ce ca place sa faceti? in afara de x-box sau nu stiu ce jocuri
Aaaa si cum l-as putea inteba daca ma place?

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Daca nu gasesti din prima subiecte antrenante de discutie creati-le! Mergeti impreuna oriunde (film, plimbare, cumparaturi) si atunci veti avea ce discuta. Se va vedea destul de repede daca te place (va fi foarte atent, indatoritor, amabil, te va ajuta la orice). Bafta!