| Charm a întrebat:

ce inseamna atunci cand iti musti limba? stiu ca e cam stupid dar sunt curioasa, fiindca inainte stiam dar acum nu mai stiu. nu vreau sa aud raspunsuri in batjocura, deci cei care fac asta sa mearga la urmatoarea intrebare, apropo dau funda.

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna
ai 2 variante
big grin
1. nu ai fost atenta
2. te injura cinevawinking
asa se spune...
big grin
la fel e valabil si cu chestia cand iti tiuie urechea.trebuie sa intrebi pe cineva: ce ureche imi tiuie daca a ghicit te vorbeste de bine.persoanele acelea.si daca nu ghiceste te vb de rauwinking

1 răspuns:
| Prapacea a răspuns:

Înseamnă că ți-a amorțit și nu o mai poți trage dintre dinți