| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sex >oral?:-Vreau raspunsurii urgent.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Sexul oral este atuni cand organul genital se afla in gura altei persoane adica :
Femeia ii suge penisul baiatului, iar baiatul ii linge organul genital ( am vrut sa nu par prea vulgar dar sper ca ai inteles ) Funda?

10 răspunsuri:
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Sex oral = sa sugi **** unui baiat! sper ca team ajutata scuze pentru vocabular :* fundita?

| 000MadMAX000 a răspuns:

Serios! nu stii ce e sexul oral...hai ma lasa-ma.Ok implica sugere de pla sau la femei lins in pzd. Sper ca te-am lamurit.

| AnduTzzzu a răspuns:

Mai...daca tu spui ca nu sti ce inseamna sex oral uite aici un raspuns care merita sigur funditatongue Lingere de bijuteri la ambi parteneri! INTELEGI? Atunci cand fata ii suge penisul baiatului si baiatul da cu limba pe la pipietongue Sper ca ti-am fost de folos tongue

| BlackAngelOfFire a răspuns:

E atunci cand fata ia in gura organul genital sau atunci gand baiatu linge fata in... dar daca tu vrei xSupradozaDeViseFuratex se poate si face cu barbatii big grin adica sa iei. lu unu in gura big grin Du-te ma de aici cu de astea imposibil sa nu sti asa ceva!

| gylson a răspuns:

Sex oral se face acum prin parlament si pe la pirnaie.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa fii neaparat marlan? Daca eu ti-as spune ca esti un porc, ti-as jigni parintii si ei nu merita asta. Poate nici nu stiu sarmanii ce au procreeat.Ma mir ca ti se mai permite sa-ti etalezi gogomaniile.Imi e foarte greu sa jignesc pe cineva, dar daca nu te aperi de magari, te lovesc cu copita.

| CatalinD03 a răspuns:

Inseamna sa da-i limbi la pzd sau sa sugi **** unui baiat scuze de vocabular

| DnBSniper a răspuns:

Sex orar = Respiratie pwl4 la gura rolling on the floor>!

| aumih16 a răspuns:

Femeia suge! barbatul linge! cam asta este!