| DyannaDya a întrebat:

Ce se mai poate face din ata? Ata mai groasa nuca cea de cusut? In afara de bratairle prieteniei mai stiti ce se poate face... dar sa fie tot accesori si sa nu fie nevoie sa crosetezibig grin. Cel mai bun rasp primeste Fuunditsa!:X

1 răspuns:
| Alexy271 a răspuns:

Stiu ca o prietena facea cercei din ata, dar nu as stii sa iti explic cum. Dar daca cauti pe net sigur gasesti. Sau pune-ti imaginatia la incercare si poate iti dai seama. O alta idee ar fi sa faci modele pe haine. De exemplu pe o bluza poti face fundite sau chestii de genu, ar fi foarte cool. Eu tot zic ca fac dar nu prea am timp. Bafta happy