| Acuriousboy a întrebat:

Hey TPU!
Ce transformari fizice si psihice apar la o fata dupa primul contact sexual?
Un vagin poate fi intr-atat de stramt incat penisul sa nu il poata penetra?
Sau poate sa aiba usturimi daca are contact penisul pe dinafara?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de o posibila deflorare nu apare nici-o alta modificare sau transformare fizica a corpului. Da se poate intampla ca penetrarea sa fie practic imposibila din cauza largimii extrem de mici a canalului vaginal, sau sa se produca fisuri vaginale in cazul unei penetrari fortate peste anumite limite.