| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes

Ce ziceti, sa intru in vorba cu fostul meu prieten?big grin

Am mai vb cu el acum 2 zile, el a intrat pe mine si acum e pe mess da nu a intrat pe minebig grin

Ce ziceti, sa intru eu in vorba cu el?tongue

Si daca da, dati-mi si mie niste subiecte despre care as putea vb cu elbatting eyelashes

funda:X:X

fara sa faceti bazasad

mersi >multbig grin

Răspuns Câştigător
| Rares2594 a răspuns:

Buna...pai daca tu mai simti ceva pentru el,da intra,daca nu-ti mai place ce rost ar avea? Poti afla daca te place sau daca stii tu sigur ca TE mai place,poti sa-l intrebi foarte multe lucruri, gandeste umpeek de la o simpla intrebare poti ajunge sa vorbesti 1, 2 orewinking stiu din propria experientabatting eyelashes Fundita!? big grin

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vb si tuh prima zi
:buna cf ce mai facusi azi? ce naspa ca incepe sc ii trimiti o mel de youtube o comentati poate iti trimite si el si tot asa.

| DarQueen a răspuns:

Dar tu știi ce vrei?
De ce ne întrebi pe noi? Tu trebuie să știi dacă mai vrei să vorbești cu el sau nu.
DOAMNE, ce oameni! Parcă sânteți bătuți în cap cu ceva!
Numai bine...că mai rău nu se poate.

| DarQueen a răspuns:

Păi puteai s-o întrebi pe mama ta așa ceva.

| CherryGirl67 explică:

Sti ceva Copilul92Ucis2011 asta e un site unde se cer sfaturi. daca nu-ti convine nu mai intra pe elwinking

| Aly_2611 a răspuns:

Pai faci ce simti daca tu simti ca ai putea sa porti o discutie calma linistita cu el da incepe o discutie daca nu incearca sa nu il enervezi... dar adica e fostul de ce sa mai vorbesti cu el doresti sa va impacati? thinking
Hmmm subiecte thinking incepe cu un simplu buna apoi ce fcai se va destinde daca si el doreste sa vorbeasca. Fundabatting eyelashes