| lilly12345678 a întrebat:

cei care ati maai rasp. la intrebarile meleV-am zis eu de un baiat super simpatic:X pe care il plac f mult... dar problema e alta prietena mea a vb ca el si a zis ca are prietenacrying si e din galati el fiind din braila dar nu prea cred asta problema a fost o modalitate de a spune ca nu am nikio sansa cu el sau chiar nu imi dau seama dar in seara asta am vorbit cu el iar maine era ziua lui si l-am intrebat daca mai vine la piscina si el a zis ca nu deoarece se duce la film lu gagicsa si nu stiu cachatterbox dar am crezut ca imi pic ceru in cap apoi i-am zis ca a zis faza asta intentionat iar el a zis ca nu si daca nu cred sa ma duc la mall sa vad dar eu ce sa ma fac ca sa fiu ca el sut buna prietena cu el dar chiar nu stiu ce sa fac! AJUTOR FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Invata sa pierzi in viata si,mai ales,invata sa pierzi ZAMBIND!
El, ti-a dat de inteles cum vede lucrurile, gasindu-si alta prietena.Trebuie sa accepti faptul asta,fie iti place, fie nu.
Nu iti mai plange de mila, uita-l si continua-ti viata.
Sunt si in alta parte portocali care fac portocale!

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Intreb si eu... Nu mai sunt baieti pe planeta asta?

| sherlock a răspuns:

Sa nu te bagi peste acea fata! Nu mai sunt baieti pe lumea asta? Stai sa te bagi!? Crezi ca daca il furi... va ramane cu tine? Ti-l poate fura alta la fel de usor! Sau tu o sa fi doar aventura. Fetele... si apoi plang cu anii si zic ca sunt victime.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

In primul rand...scrie mai bine! Nu esti pe mess.Esti pe un site unde ceri ajutor de la mai multe persoane.E greu sa intelegi despre ce e vorba cu prescurtarile alea "rasp","problema","nikio","vb" etc.
Si raspunsul:Treci peste asta!
Mai sunt baieti!