| maryse_9270 a întrebat:

cine a vazut filmul "Girl interrupted (Tinerete furata) ", cu Angelina Jolie in rolul Lissei si cu Winona Ryder in rolul Sussanei?

Daca l-ati vizionat, probabil ati vazut ca Sussana cand pleaca de la spital spune, acolo in taxi ca pana in ani 70 cam toate au fost eliberate si a mai zis ca pe unele le-a mai vazut, iar pe altele niciodata...

Dar problema e ca Lisa a ramas in spital...

Voi ce credeti, Lisa a mai iesit din spital si credeti ca sa mai intalnit cu Sussana?

Funda...:*

1 răspuns:
| genoo a răspuns:

Sigur big grin