| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU... cine imi poate da niste sfaturi pentru a cuceri un baiat...

5 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Buna!happy Poate ca te-ai plictisit de " fii tu insati ", insa iti spun sigur ca asta conteaza cel mai mult. Daca un baiat te iubeste si pentru felul tau de a fii, nu doar pentru aspect, te va iubii cu tot cu greseli, sau defecte. Asadar, cum am spus: fii tu insati, iar totul va veni de la sine, indiferent de orice happywinking O seara buna!kiss

| MeGustaaaaa a răspuns:

Pai...
Treci pe langa el si dati parul peste spate si ai grija sa ai un parfum super misto! Cand treci pe langa el scapa si tu niste carti pe jos, sau fa-te ca vorbesti la telefon si te uiti in alta parte si dai peste el.Iti ceri scuze si te uiti in ochii lui.Ii faci ochi dulci mereu si cand esti langa el spune ca ti-e cald si da-ti tricoul sa tii se vada umarul.Saluta-l si zambeste mereu frumos si fa un fel de "Hi-hi" fa-i cu ochiul si spune-ii "Ne mai vedem!"...Mai multe sfaturi stiu. Daca vrei scrie un mesaj cu ID-ul tau si vorbim acolo mai multe!

Răspuns utilizator avertizat
| HinaOnBike a răspuns:

Pai,cand iti place ed cineva urmeaza acesti pasi daca vrei sa-lcuceresti:
-Nu-ti fie jena sa vorbesti cu el
-Incearca sa te apropii putin cate putin de el
-Nu fii insistenta
-Daca doresti sa te invite la o intalnire,si el n-o face,fa tu primul pas
-Daca esti in aceeasi clasa cu el, arunca-i in fiecare ora priviri romantice, asigurandute ca te observa
-Vorbeste mereu cu el in pauze, dar cum spuneam nu exagera si nu fii inistenta

Na, asta e si sper ca te-am ajutat. Fundita?happy

| Kollaps a răspuns:

Daca arati bine, te las sa ma cuceresti pe gratis laughing