| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Cum a fost prima oara cand ati simtit acei,, fluturasi`` in stomachappy
Si...cum a fost?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu nu am simţit fluturaşi, am simţit gâze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa iti spun sincer nici nu ti dai seama
nici nu mie era foame dar prea tarziu mi-am dat seama ca am fost victima unui atac psihic si (GOLD ACOUNT)
pentru a veadea tot raspunsul va rugam sa treceti la contul PREMIUM de la TPU altfel raspunsul tot nu se poate afisa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost foarte ciudat totul. Era cu primul iubit si aveam 1001 de emotii. Cand ne-am sarutat, in ploaie sub un copac, au aparut o groaza de fluturasi. Inima incepuse sa bata mai tare. Sangele alerga prin vene. Afara era destul de racoare dar pe mine m-a luat o caldura peste tot. Simteam curenti calzi prin tot stomacul si tot felul de fluturasi. Si minunatii fluturasi nu m-au lasat sa adorm ore bune laughing. Ma bataiam acolo in pat si nu puteam sa adorm, eram extrem de fericita.

Cam asa a fost. laughing

| AngelWhatt a răspuns (pentru anonim_4396):

Seamana cu o telenovela pe care am vazut-o cand eram mai micalaughing
Nu te suparalaughing

| anonim_4396 explică (pentru AngelWhatt):

Nu am de ce sa ma supar laughing. Mai telenovela sau film prost a fost ca ne-a prins mama si eu am zis o scuza de te doare capul " E colegul lui Gabi. " ( adica frati-meu ) Si in autobuz ma uitam la el si mama imi tot maraia printre dinti sa nu mai ma uit la el. laughing Mai era si o faza cu o baba, cand ma saruta el a tipat o baba " Las-o mama sa respire! " laughing.

Si eu imi zic destul de des ca viata mea e o telenovela mult prea dubioasa, nu am de ce sa ma supar laughing.

| AngelWhatt a răspuns (pentru anonim_4396):

NU credlaughinglaughinglaughinglaughing

| HDeNiSaR a răspuns:

Nu stiu! ca imediat am luat naftalina!

| djdani2010 a răspuns:

Sincer laughing ciudat.
Aveam impresia ca imi e rau.
Nu puteam sa mananc.

| Perseverance a răspuns:

Prima data am simtit acei fluturasi atunci cand am spart o farfurie cand eram mic....si da am luat bataie.Deci fluturasii m-au avertizat din timphappy