| RugbyBoyy a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unei fete ca o plac? Ne stim de 1-2 ani. Dar acum mi-am dat seama ca simt ceva pentru ea. Sunt timid si nu as prea vrea sa ii spun in fata. Cum as putea sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atata timp cat ai avut curajul sa pui intrebarea pe aceasta sectiune, inseamna ca nu esti timid, si nu as dori sa dezvolt aceasta teorie, pentru ca ne este foarte usor sa ne ascundem in spatele unei tastaturi banale si sa ne dam importanta. Indiferent de varsta pe care o ai, trebuie sa stii ca fata dorita trebuie cucerita si sa-i dovedesti ca meriti increderea ei. Daca fata te stie, asa cum sustii tu, este timpul sa o inviti la clasicul suc, si astfel vei afla raspunsul mult astepat. Este metota cea mai simpla si cea mai eficienta, dar nu uita sa-i spui cat de draga iti este ea. Bafta!

9 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Va stiti de 1-2 ani, asta am inteles.
Care e relatia ta actuala cu ea? Si fii sincer, cat de mult vorbiti, sunteti prieteni?

| Arkhasas a răspuns:

I-o spui în faţă!

| BogdanVasc a răspuns:

Combinati-va gusturile (2). Daca ei ii plac cartile de ex., vorbeste cu ea despre carti (cand apuci, nu trebuie sa te bagi in vorba neaparat). Sau, incerci sa vorbesti cu prietenii/prietenele ei care ti-s si tie de fapt prieteni/prietene sa vorbeasca cu ea, iar apoi sa-ti spuna ce parere are despre tine. Faza este sa treci pe langa ea aranjat, de preferat cu haine frumoase, parul aranjat etc.

| Fluffy69 a răspuns:

Esti baiat! Nu fi timid, spune-i pur si simplu ca o placi! Mai bine ii spui ca o placi si poate cine stie, poate te place si ea. Sau poti sa nu ii spui si asa ea nu va stii niciodata. Spune-i ca o placi si gata! Bafta!:*

| Victoria275 a răspuns:

Trebuie sa ii spui ceea ce simti. O fata mereu va aprecia cand un baiat e sincer cu ea si face gesturi frumoase. Mai intai ar trebui sa ii ceri o intalnire, ii dai florile care le prefera ea....etc....te descurci tu.

| CGF31 a răspuns:

Ai putea sa incepi sa vorbesti cu ea pe site-uri de socializare si usor usor poate scoti de la ea o intalnire. Afla ce ii place mai mult sa faca si fa-te si tu interesat de lucrul asta, poate iti place si tie si incet cu incetul te apropii de ea.
Succes! daca mai ai intrebari nu ezita sa le postezi.

| BiibiiBaaa a răspuns:

Incerci sa nu te emotioanezi prea tare, deoarece o sa isi dea seama ca spui fortat tot ce vrei sa ii spui, te duci la ea si o iei de mana si ii spui ce simti pentru ea.

| PandAndreea a răspuns:

Scriei un bilet dragut, colorat cu scris frumos, poate in forma de inima si dai-l intr-un plic obisnuit lipit (sa nu vada ca e ceva colorat in el, gaseste o scuza cu ceva de genu: Am gasit asta in fata casei mele, dar sa fie scris numele ei pe plic) si retragete, pana o sa deschida ea ala tu vei fi departe.

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj