| JustMeForever3 a întrebat:

cum ati reacționa daca ati cunoaste o fata virgină si ea v ar spune ca vrea sa faca sex doar dupa căsătorie. Ati astepta-o sau v-ati duce la alta?

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai si daca dupa casatorie, nu prestezi cum se-asteapta ea? Ce faci, divortezi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce relatie ai cu ea

| RAY a răspuns:

Daca ar fi fata sincera, serioasa da, dar nu eu cred ca exista asa ceva, desi nu

| mihai69 a răspuns:

Dacă o iubesc și vreau să fie soața mea, desigur.
Dacă în schimb aș fi vrut doar o prietenă cu beneficii, evident voi reîncepe căutarea.

| JustStitch a răspuns:

Eu as aştepta!

| ComanGradDaniel a răspuns:

Dacă aș iubi-o și aș dori să fie soția mea bineînțeles că aș aștepta