| xSmile a întrebat:

cum pot sa conving un baiat ca nu-mi mai place de el, adica mi-a placut vara trecuta si acum mi se pare doar simpatic, dar nu in felul ala. Lui nu i-a placut de mine si am renuntat la ideea ca imi mai place. Si am impresia ca inca crede ca imi place, adica eu glumesc cu el, radeam si ne dojenim in gluma, si e bun prieten cu varul meu! Ce pot sa fac ca sa il conving ca nu-mi mai place straight face?

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Trateazal cu putin indiferenta laughing si gata happy

1 răspuns:
| BbyBoop a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Spune-i ce simti, asa cum ai formulat intrebarea pentru TPU si ar trebui sa inteleaga.Succes.