| Fcsb_Andreea_1997 a întrebat:

Cum pot sa ii arat iubitului meu ca il iubesc cu adevarat prin gesturi( ca vorbe au fost destule)? Avem o relatie la distanta (eu in Italia, el in Romania) si e cam greu. M-am gandit de exemplu sa pun pe cineva sa scrie ceva dragut si sa se semneze cu numele meu pentru el apoi sa ii arat ...alte optiuni de genul? Orice idee de a voastra inseamna mult pentru mine. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Nu prea stiu; in locul tau, as face la fel, cum ai spus tu, "sa pun pe cineva sa scrie ceva... apoi sa ii arat"; ai putea sa-i faci o vizita, un week-end, pe care sa-l petreci cu el, demostrand cat il iubesti; sau ai putea sa vorbesti cu el pe net cu cemra web si microfon vreo 2-4 ore pe zi; poti sa-i trimiti o scrisoare, scrisa de mana, insotita de niste poze si/sau filmulete cu tine, o urma a buzelor tale lasate pe o foaie alba cu ruj. sper sa te fi ajutat, as face ceva de genu in locul tau.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Las-o balta, o sa va plictisiti curand si o sa uitati unul de altul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa ii arati ca il iubesti punand pe cineva sa scrie ceva?

vino pana la el sa il vezi daca vrei sa ii arati ceva.

| Fcsb_Andreea_1997 explică (pentru suntserios):

As vrea din toata inima. dar cum am zis si mai sus eu stau in Italia iar el in Romania.

| AdyAdeluş a răspuns:

Da...scrisa de altcineva...dc? Mai bine scrie tu sau cea mai buna idee ar fi sa il vizitezi un weekend sau cand ai posibilitatea. Alta idee ar fi sa faci un videoclip cu poze cu tine facand diferite fete, de indragostita sau cum ai pupa sau chestii de astea si prin video poze cu diferite chestii, te iubesc si de astea. Bafta. happy

| neutrino a răspuns:

Ideea ta este geniala, dar ai putea sa pui o lista intreaga de persoane si in felul acesta sigur va fi impresionat.

| cristimihailov a răspuns:

Oricum el a gasit sau va gasi foarte curand pe alta. Arata-i ca-l iubesti si lasa-i libertatea. Sarutatul pe skype e cam impersonal.

| Dariusuu a răspuns:

Înţeleg că ai vrea să-i faci diferite cadouri să-i demonstrezi dragostea pentru el.Dar consider că nu asta-i cea mai sinceră opţiune de-ai arăta că-l iubeşti.
Fă-l să zâmbească, spune-i cât de frumos este, sau cât de norocoasă te consideri când eşti cu el.
Pur şi simplu dă-ţi un ''check-in'' în inima lui.

| Mussette a răspuns:

Ii scrii tu, nu altcineva.
Buna/Rea e gandirea ta.
Si 2 cuvinte daca ii scrii din suflet, le va aprecia.
Nu-i nevoie de cuvinte "ce din coada au sa sune". happy

| ShadoWCrist a răspuns:

Relatiile la distanta nu prea merg...

| ChristianS a răspuns:

Dobrev se pricepe happy

| luca12 a răspuns:

Salut ii poti trimite un cadou sper ca te-am ajutat scuze ca nu sriu. Cu cratima ma grabesc