| dani97 a întrebat:

cum sa trec mai usor peste o despartire? mentionez ca este vina mea pentru ca am minttit-o! inca tinem legatura! adica cand o intreb,, ce face ", ea inca imi mai raspunde la mesaje! deci am ramas prieteni....credeti ca mai avem o sansa sa ne imcapam, desi am mintit-o mult?

5 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

O sa mi te ierte
insista cu din astea happy am fost 1mare
f r a i e r happy iarta-ma etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Asta este,treci peste trecut!
Din greseli invata omul,mai multe inveti dintr-o infrangere, decat dintr-un castig.
Viata merge inainte, mergi mai departe, o noua relatie si ai grija pe viitor ce vei mai face.
Ve-ti ramane doar prieteni, atat!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii esti alaturi si vede schimbare(care trebuie sa existe), atunci poate ai sanse.

| AAnoNyymus a răspuns:

Cel mai bine, as zice sa'i spui ca nu te'ai gandit la ce se va intampla, si ca ai vrea sa o luati de la inceput poate merge

| SerafimHD a răspuns:

Ea e confuza de asta inca iti raspunde la mesaje! Nu ii mai da mesaje putin. poate se calmeaza si te va cauta ea pentru a-ti spune ca te-a iertat. Este gresit sa te duci la ea si sa te inchini ca la tablou casa iti zica ca te-a iertat pentru ca ai mintit-o.