| dani97 a întrebat:

cum sa trec mai usor peste o despartire? mentionez ca este vina mea pentru ca am minttit-o! inca tinem legatura! adica cand o intreb,, ce face ", ea inca imi mai raspunde la mesaje! deci am ramas prieteni....credeti ca mai avem o sansa sa ne imcapam, desi am mintit-o mult? mentionez ca mi-a dat block pe facebook

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da mult isi pasa de razi foarte mult, jocuri copilaresti

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i sincer că îți pare rău, și speră că se va împăca cu tine. De iertat nu știu dacă a făcut-o dar în orice caz continuă să sperii.

Eu nu prea cred în a doua șansă, dar e depinde cât de adâncă este rana.

O zi frumoasă îți doresc.

| Cristiann25 a răspuns:

Trebuie sa-i spui ca regreti ce ai facut si ca n-o sa se mai intample niciodata.Sincer daca eram fata si ma minteai asa nici salut nu-ti mai ziceam.Pentru ce mai ai o relatie? Ca sa minti, ca sa inseli?
Si daca faci ceva nu trebuie sa afle persoana de langa tine NICIODATA! Fata probabil tine la tine de iti mai raspunde dar chiar nu ai merita! Salut.

| Xenya a răspuns:

Buna!
Daca iti doresti sa te impaci cu ea este cazul sa discutati despre impacare cu ea.
Daca nu doresti sa te impaci eu ea nu cred ca mai are sens sa ii raspunz la mesaje.
Doar voi doi stiti cat de suparati sunteti si daca puteti sa mergeti mai departe.

| dani97 explică:

Inca ceva: eu am 17 ani, iar ea 23 sad

| VladGH a răspuns (pentru dani97):

Cred ca si ea si-a dat seama ca nu esti de nasul ei, de asta nu isi da staruinta sa te intoarca. Cauta-ti de treaba ca oricum diferenta de ani e cam mare, chiar daca te vei impaca pe viitor ve-ti avea iar probleme.

| Cosmin_Ady_1997 a răspuns:

Am patit-o si eu tot la fel aproape la fel ca tine...mi-am cerut si scuze nu vrea decat sa fim prieteni dupa aia am inceput sa-i scriu poezii si uite acu mam inpacat cu ia

| Sarimud a răspuns:

Fratele meu carei problema daca ai mintit-o tu esti un vanator ea e prada trebuie sai zici ca esti steaua din ochii mei si e in pat la tine

| Xenya a răspuns (pentru Sarimud):

Un raspuns de adevarat cuceritor. Felicitari, ce sa zic.Imi este mila de prietena ta, daca asta este felul tau de a gandii.

| Sarimud a răspuns (pentru Xenya):

Multumesc foarte mult.