| Stefania96dfg a întrebat:

Cum scap de un baiat, care o data eram prieteni (simpli amici ) si care acum ma place si nu intelege ca sunt cu cineva. Tot imi trimite mesaje daca m-am despartit de prietenul meu.etc. Ma dispera si nu intelege cu frumosul. Vreau ceva rau de acum...happy

Răspuns Câştigător
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Ummm... sunt obisnuita cu asa ceva oh go on zii si tu ceva de genu` : Ba! [ scuze dar asa stiuon the phone tu chiar esti atat de idiot in cat sa insisti atata tu chiar nu intelegi ca eu nu pot sa te iubesc nu esti genul meu! ce naibii chiar asa de rutti rutti esti?!
sper ca ti-am fost de ajutor happy :*

4 răspunsuri:
| pepsik86 a răspuns:

Spune-i simplu ma lasa-ma in pace! in fata ce e asa de greu

| fasolefasole a răspuns:

Frumoaso. mai bine ti-ai scoate supozitoru din fundulet. tipu e doar obsedat de tine ^^. Vrei sa-l ranesti? N`ai de cat dar crezi ca te va ajuta cineva? Dragostea e complicata poate prea complicata sa o intelegi tu. fa`i placerea la baiat si dai o sansawinking iti zic eu ca poate descoperi ceva ce in actualu` nu gasesti; P sau poate nu dar asta e viata happy

| Andramarina35 a răspuns:

Pai scrie-i asa lasa-ma odata in pace ti'am mai zis ca sunt cu altcineva si nu il las pe el pentru tine...am incercat sa te fac sa intalegi da nu-mi dai alta cale pa sper sa ramanem prieteni gata funda:-)

| Onn3 a răspuns:

Schimba-ti numarul de telefon si cand te intalnesti cu el si te abordeaza pe strada zi:Lasa-ma domne in pace nu intelegi ca iubesc pe cineva, ca inima mea e daruita lui ce vrei cumva sa o fac bucati si sa o imprastii in sanga si in dreapta? Lasa-ma odata in pace si cauta-ti pe cineva potrivit pentru ca obsesia nu e iubire.De azi nu te mai cunosc!"