| anonim_4396 a întrebat:

cunosc un baiat de 4 ani, acum 3 ani am fost cu l, pe atunci aveam vreo 9-10 ani, nu a fost o relatie propriu-zisa cu saruturi si din astea, dar eu l-am iubit si inca il iubesc.Anul acesta in Aprilie am mai fost cu el si ne--am combinat in biserica sarutandu-ne in cafas( locul unde canta corul) si eram cu cei mai buni prieteni ai nostri, am uitat ca sa mentionez ca parintii nostri sunt buni prieteni si mereu merg in vizita la el acasa.Cand s-a despartit in Aprilie de mine, la pus pe prietenul lui cel mai bun sa-mi spuna ca el nu cauta ceva serios decat pentru prostii...are momente cand imi spune ca inca ma iubeste deci eu ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| tesss a răspuns:

Mda e genu de baiat care spune ca te iubeste si maine spune ca te uraste nu o sa ai niciodata o relatie sau chiar daca ai avea nu ar fi seriosa e zic sa renunti daca azi zice te iubesc nu-l crede stiu ca e greu dar macar incearca. fundita?

2 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Buna!
povestea e aici clara uneori iti spune ca te iubeste alteori ca nu cauta ceva serios si ca umbla numai dupa prostii e clar ca e adevarata a doua varianta aici el nu este un baiat serios se tot desparte si se combian incontinuu eu zic sa-ti gasesti altul mai serios nu ca acesta!
si cu saruturile abtnetiva in biserica macarlaughing

| Euics a răspuns:

Draga, eu sincer sunt ca tipu' de care spui.si pot sa-ti zic cam ce este in capul lui. : Nu stie ce vrea, ce cauta, te place dar nu vrea sa fie legat de tine in permanenta avand o relatie.si zice ca nu vrea ceva stabil fiind sincer cu tine. este o singura solutie.incerca sa cauti pe altcineva, voi ramaneti prieteni, si poate peste ceva vreme o sa vrea o relatie stabila.sau poate pana atunci nu o sa may ai tu sentimente pentru el.Succesbig grin