| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... daca nu iti baga penisul in vagin nu poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| 9089 a răspuns:

Nu

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ti l bagă in urechi, si ramîi surdă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ti l bagă pe card

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ramane insarcinata nu penisul ci SPERMA trebuie sa ajunga/intre in vagin indiferent de modul prin care se va produce/intampla acest lucru. Bineinteles cu condita obligatorie ca sperma sa patrunda in vagin in perioada fertila a ciclului menstrual. Deci poti ramane insarcinata chiar si fara a intretine sex real. Sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Ba bine că nu, cu condiția să intre acolo fie și o picătură de spermă, dacă ești în perioada fertilă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu penisul este important pentru a ramane gravida, ci sperma care ti-o lasa in vagin.

| JustStitch a răspuns:

Nuwinking

| Ađrian90 a răspuns:

Nu, draga mea. Atât timp cât nici un spermatozoid nu ajunge la tine în vagin nu ai de ce să-ţi faci griji, poţi să te joci cu el, dacă vrei sex foloseşte prezervative, dacă nu, ai grijă să nu ajungă nişte "spermă" la tine în vagin.
Succes rolling on the floor