| vanessa07 a întrebat:

dati-mi un sfat rapid. Iubesc un baiat mai mare ca mine cu 3 ani. Maine ne intalnim la un suc si nu stiu cum sa-i zic ce simt pentru el.mi-e frica sa nu cumva ma creada disperata pentru ca el are prietena si a zis ca ii se par simpatica.si ar fi cu mine impruna dar sa mai astept ce sa fc in fiecare noapte ma gandesc la el.

6 răspunsuri:
| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Pur si simplu nu rasufla rapid,relaxeaza-te, principalul sa nu dai intrebari stupide si nu la tema, cel mai bine, sa nu vb despre prietena lui, asta poate sa-l faca sa-si schimbe parerea, in general despre tine
Bafta si succes:*:*:*:*))))

| EffecT3 a răspuns:

Intreba-l despre cum e el si daca te intreaba si despre tine e clar ca e ceva intre voi afla informatii despre el, trebuie sa devi buna prietena cu el si de acolo treaba e rezolvata doar trebuie sa petreci timp cu el dar nu fi isistenta big grin Succes!

| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa te comporti normal, si eventual daca te intreaba ceva despre o posibila relatie intre voi doi sa ii dai de inteles destul de simplu ca iti place. Totusi are prietena, ar trebui sa iti dea de gandit ca la un moment dat o sa ti se intample la fel. Ce sa iti spun, bafta si ai grija happy

| neutrino a răspuns:

Nu stiu de ce te bagi intr-un asfel de rahat si doresti apoi sa mirosi frumos si sa fii si respectata de prieteni.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Cand te gand la el duci mana la pasa? daca nu inseamna ca nu simti ceva pentru elhappy

| dragos9234 a răspuns:

Daca a accepat sa iasa cu tine la un suc nu te crede disperata daca ii spui ca il placi.