| AnA56706 a întrebat:

*dau FUNDA*
Eu sunt Ana am 12 ani în vara asta fac 13 în iulie. dacă vreți sa citiți va rog.Bun mie imi place de un baiat de pe Facebook, dar lui cred ca nu-i place de mine suntem ceva gen bif RETARD dar eu mam atașat de el am început sa-l"plac"...
Dar azi i-am spus ca un baiat se se da la mine și nu ia convenit de loc și eu iamă apus lui ca-l plac dar a spusvca nu vrea sa strice o prietenie adevărată
Ca mai bine rămânem bif
Dar de fiecare data când i spun "tbx" spune "sho ca bif"
În seara asta când am vb de el și am spus ca un baiat se da la mine mi-a spus ca a treîntinerire telefonul din mana
Și eu mam mirat ca de fel este așa atașat e mai rece, și a spus aceste așa ca nu vrea a mă răneăsta dar eu nu prea cred...
Va rogarantam fără răspunsuri de genul "ești prea mica, lasa băieții" dacă îmi putețida un sfar sa mă pun cu el, eu chiar îl iubesc
Repede vreau un răspuns

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ba da, chiar esti prea mica. La ce iti trebuie tie baieti cand nici sa legi o propozitie nu stii? In alta ordine de idei, ce inseamna pentru tine "bif"? Probabil voiai sa zici "bff".

| AnA56706 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu "bff" ci bif, așa sunt eu cu el...
Bff este înseamnă cei mai buni prieteni iad bif înseamnă ca suntmă prietenii cumei ar fi pe internet

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vai Ana, ce bine ar fi daca ai lasa baietii, si ai pune mana pe cartea de romana!
la 12 ani recomand cu toata caldura: cartea de romana si papusile, sa-ti fie cele mai bune prietene!

Daca vede mama ta ce scrii pe acest forum si mai ales cat de rau scrii, cred ca iti confisca computerul, telefonul si tableta.
La 12 ani, ti-ar rupe mama ta spatele cu iubeala asta la care iti este gandul.
Pune fetita mana pe carte, ca nu esti in stare sa scrii o fraza corect...

| SG1995 a răspuns:

Probabil tipul te vede ca sora lui mai mică.

| ychigo a răspuns:

Mai ai rabdare, daca ti-a zis ca te iubeste doar ca pe cea mai buna prietena, intelege-l, nu mai insista.

| AnA56706 explică (pentru ychigo):

Da, stiu...Dar chiar nu știu dacă mă place și cred ca este doar o simpatie
Adică nu-s ca alte fete care deja nu mai sunt virgine

| XeniaYael23 a răspuns:

Imi place gramatica, pune mana pe o carte si dupa tr ajutam.Ma dor ochii la cum ai scris.

| AnA56706 explică (pentru XeniaYael23):

Da stiu...Scuze dar mă grăbeam și autocorectorul...