| Anonim106 a întrebat:

de cateva luni numai ai prieten. si ma simt nu stiu. ciudat. adica. mi-e dor sa ma tina cineva in brate. sau sa-mi spunate iubesc si chestii din astea. ce sa fac? ca aici la mine nu am gasit pe niciunu' potrivit pentru mine.thinking sa mai ast pana cand incep liceu acum. sau nu stiu? ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Sigur la liceu o sa dai de multi baieti...asteapta ca mai este putin.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim3007 a răspuns:

Ai rabdare big grin pana vine liceu

| Andreea_1521 a răspuns:

Suntem in aceeasi situatie :-s

| emanuel94 a răspuns:

Mai asteapta odata o sa se iveasca baiatul destinat tie; dar din curiozitate cati ani ai?