| PuffyPufosul a întrebat:

De ceva timp am visuri de dragoste. Si. Mi-e frica sa ma indragostesc. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Dc iti e frica sa te indragostesti? dragostea e ffff frumoasa daca stii sa o pretuiesti.
ai putea sa te legi cu ceva la ochi sa nu mai vezi niciun baiat dar eu iti recomand sa te indragostesti si sa vezi ce frumos e
Yo nu vreau funda sh vreau doar sa ajut... sper ca te-am ajutat
pup
daca nu te superi vreau sa stiu cati ani ai...

| sysy_1065 a răspuns:

Sa nu-ti fie frica de dragotste dar tine minte ca sa fii indragostita uneori mai trebuie sa si suferi ca asa e normalwinkingiar visele nu e nimic important doar ca te maturizeziwinking:*

| QaTaLyNN a răspuns:

Cred ca ti-a venit randul. Indragosteste-te! Ce mai astepti?happy