| Nixs a întrebat:

deci incep: acum 2 zile prietenul meu s-a despartit de mine pentru ca n'am avut incredere in el. si ma doare pentru ca il iubesc mult. si nici nu pot vorbicu el nu mai vrea. va rog dati'mi idei ce as putea face?(fara injuraturi. chiar am nevoie de idei)

4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Incearca vreo 2 zile sa il lasi in pace...nu pune statusuri triste sau pe facebook chestii de genul.Arata oarecum ca iti este bine, dar sa nu exagerezi.
Eu zic ca merge incercata si varianta asta, s-ar putea sa meargahappy

| onasis1961 a răspuns:

Păi contează foarte mult de ce a renunţat la iubirea ta! Poate eşti o fire mămoasă, posesivă, îl sufoci, nu-i dai libertatea necesară de care fiecare avem nevoie într-o relaţie! Gelozia exagerată e dăunătore în cele mai multe cupluri şi mai mult ca sigur ajută la destrămarea cuplurilor.Vezi de fapt a cui e vina, şi acţionează-n consecinţă! Să fii iubită maxim!

| Aleqa a răspuns:

A fost vina ta ca nu ai avut incredere el, si daca nu te lasa nici sa vorbesti cu el e clar ca el pierde.
Numai suferi dupa cauze pierdute, treci peste si vezi-ti de viata.

| neutrino a răspuns:

Daca el nu e prost, nu se mai intoarce. Ai riscat si ai pierdut. Ghinion.