| Ssoonnyy a întrebat:

Deci sa incep, am avut un prieten si s-a despartit de mine acum 3 luni,dar dupa noi inca ne mai intalneam, ma ruga sa vin sa ne intalnim(ne sarutam)...saptamana trecuta m-a rugat sa ne vedem din nou si am acceptat,ne-am dus intr-un parc, ne-am asezat pe iarba si am inceput...
La un moment dat s-a uitat in ochii mei si mi-a zis ca ma iubeste...si m-a privit in ochi atat de sincer ca aproape l-am crezut
El acum e plecat din oras si imi e foarte foarte dor de el!
Dar ma gandesc ca acolo poate sa intalneasca pe cineva si sa se linga cu aia! (scuzati limbajul)
Deci nu stiu ce sa fac... AJUTOR!

5 răspunsuri:
| AndreeaBz a răspuns:

De ce v-ati despartit? adica. din cate se vede tineti unul la altul. Si cred ca tu stii de ce e in stare, adica nu cred ca se saruta cu altcineva atata timp cat ce a spus a fost spus sincer. happy

| AndrewRippedbyLife a răspuns:

1. sunt fata
2.te inteleg am trecut si eu prin asta cand aveam 13 ani si stiu ce simti

| DeeaMarry a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa accepti situatia asta!
Odata ce s-a despartit de tine, tu nu ai facut decat sa te injosesti acceptand sa te intalnesti cu el si sa va sarutati, parerea mea.
Doar tu ii cunosti motivele, deci doar tu poti lua o decizie in ceea ce il priveste.

| mona a răspuns:

Nu stiu daca se intalneste sau nu cu cineva in afara de tine dar stiu ca are sentimente pentru tine

| neutrino a răspuns:

Adica atunci cand te intalnesti cu un " fost" te mai saruti cu el din cand in cand. El nu are voie?