| jiyoon23 a întrebat:

este un baiat cu 2 ani mai mare ca mine si nu stiu cum sa vb cu el sa ma bag in seama si eu il plac foarte foarte mult si el cred ca ma place deci spuneti-mi cum sa vb cu el el se duce la karate si eu la fel si ne intalnim de multe ori pe zi deci ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| dennyL a răspuns:

-discuta cu el zambind...
-fii draguta cu el mereu si cat mai feminin imbracata

-ofera-i complimente chiar daca esti fata :p
-iar..cand consideri atinge-l..atingei obrazul ..mana..ce stiu. si va interpreta ca gesturile tale delicate cu el sunt un flirt

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns (pentru raresh_5041):

Acolo fata era cu doi ani mai mare, aici ii cu doi ani mai mica, ce este asa de ciudat? laughing

| Hipstãru a răspuns:

Pai,baga'te in seama cu el de ex ce faci..cum iti merge chestii de zi cu zi si apoi invita-l la un suc acolo o sa povestesti mai multe, si ia-l tu prin surprindere si intreabal.Bafta.Sper ca ti-am fost de ajutor papa :*