| GyeBaek a întrebat:

eu de cateva saptamani sunt inscris la un curs, si cand ma intorceam acasa ma intoarceam cu autobuzu, si o colega de la acel curs mergea in aceeasi statie cu mine si de la un timp a zis sa o astept si pe ea. Apoi saptamana trecuta a venit cu masina si nu a mai mers cu autobuzu si a a zis sa vin si eu cu ea si in ultima saptama tot ea m-a dus acasa.Mereu cand vorbeste cu mine zambeste oare ce credeti sunt ceva sanse sa fie interesata de mine sau doar spirit de colegialitate?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spirit de colegialitate si de buna crestere. De ce nu poti admite ca este normal ca o persoana sa fie si normala?

| Florenta16 a răspuns:

Iti spun doar sa nu te avanti prea tare. Asteapta sa vezi daca veti continua sa vorbiti mai mult sau asa, apoi te poti pronunta daca simte ceva pentru tine. Bafta multa oricum happy

| trista12 a răspuns:

E un inceput promitator indiferent cum ar fi. Timpul petrecut impreuna va poate apropia din ce in ce mai mult.