| GyeBaek a întrebat:

eu de cateva saptamani sunt inscris la un curs, si cand ma intorceam acasa ma intoarceam cu autobuzu, si o colega de la acel curs mergea in aceeasi statie cu mine si de la un timp a zis sa o astept si pe ea. Apoi saptamana trecuta a venit cu masina si nu a mai mers cu autobuzu si a a zis sa vin si eu cu ea si in ultima saptama tot ea m-a dus acasa.Mereu cand vorbeste cu mine zambeste oare ce credeti sunt ceva sanse sa fie interesata de mine sau doar spirit de colegialitate?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar spirit de colegialitate, dar chiar şi aşa, te împiedică ceva să schimbi acest lucru? Dacă tu eşti interesat de ea, petreceţi ceva timp împreună.

| Florenta16 a răspuns:

Mai degraba spirit de colegialitate, nu cred ca e interesata de tine. Si chiar si daca v-ati apropia, te-ar baga in friendzone, no offense! Bafta in schimb.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Florenta16):

Bai da multe mai stii tu laughing ai globu ala magic sau ce?

| Florenta16 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Fiecare cu parerile lui happy.

| 0alexandra1 a răspuns:

Pai sunt mai multe sanse sa fie putin interesata de tine dar acum nimeni nu stie ce poate avea ea in cap... poti simplu sa o intebi (daca chiar iti place de ea) daca vrea sa fiti impreuna si daca esti mai timid apropie-te de ea cand sunteti mai retreasi (nu cu parintii ) si daca iti zambeste si se uita fix in ochii tai si iti vorbeste uitate la mana ei si prinde-o happy crede-ma ca daca te place nu a refuza big grin