| lilly12345678 a întrebat:

eu plac un baiat si e super simpatiklove struck in seara astaa...nu stiu ca sa mai faccrying prietenaa mea mi-a zis ca e ca baiatu p cre il plk dar el mi-a zis ca nu e si ca ea l-a poos sa-i zic ca e ca ea si eu nuju ca sa mai credd... AJUTORR VA ROGGG CEL MAI BUN RASP FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Daca iti place baiatul happy fal pe el sa te placa... daca nu merge asa date tu la el tongue laughing acuma sincer ca baiat iti zic deobicei nuprea zicem nu ... daca te place 40% ai sanse foarte mari (iti zic ca baiat ) dar ai grija ce fel de baiat este , ca poate iti da teapa

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Daca iti place baiatul happy fa-l pe el sa te placa... daca nu merge asa date tu la el tongue laughing acum sincer ca baiat iti zic de obicei nuprea zicem nu... daca te place 40% ai sanse foarte mari (iti zic ca baiat ) dar ai grija ce fel de baiat este, ca poate iti da teapa

| Catalion a răspuns:

Daca gramatica ta ar fi fost corecta, intelegeam ce vroiai si poate stiam ce sa-ti raspund. Nu esti pe messenger aici si dupa cum scrii, nu cred ca ai mai mult de 8 ani, asa ca mai bine sa te intereseze joaca in parc si nu baietii.

| lilly12345678 explică:

Am 14 nu 8 anibatting eyelasheswaiting