| SimplePlanFanKarina23 a întrebat:

happy
Eu si prietenul meu ne-am certat urat acum cateva zile din cauza mea, l-am dezamagit foarte tare, dar nu intru in detalii ca nu e cazul. Am crezut ca o sa se termine totul intre noi dar el s-a hotarat sa-mi mai acorde o sansa (si ii multumesc din suflet) dar mi-a spus ca o sa am ceva de lucru ca sa-i recastig increderea. Sunt constienta de greseala mea si imi pare sincer rau pentru ce am facut dar nu prea ma pricep la oameni, nu prea stiu cum sa ma comport cu el cum sa-l fac sa aiba din nou incredere in mine. Imi e frica sa nu-l pierd definitiv. Stiu ca ma iubeste dar ma priveste cu alti ochi...

Răspuns Câştigător
| Dudăăăă a răspuns:

Heiii!
Stai mai mult cu el.Raspunde`i mereu la telefon cand te suna.
Foloseste un ton de indragostita cand vorbesti cu el.Gen:chicoteli,copilarii.
Iesiti mai des impreuna si spune`i cat de mult il iubesti.De 1000 de ori pe zi.
Pupiiici.Succes.:*

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Poarta te si tu mai frumos cu el, arata-i ca il iubesti cu adevarat

| SimplePlanFanKarina23 explică:

Nu l-am inselat. A fost vorba de altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai inselat si n-o sa mai aiba incredere in tine niciodata.chiar daca va veti casatori.indoiala va fi in sufletul lui mereu, asa cum tu esti sigura ca o vei mai face.fiindca omul bun e luat de prost.