| RoxanaAndreeaBianca a întrebat:

Fetelor ajutati-ma straight face Pe unde va durut cand va venit prima oara ( stopu )... crying

7 răspunsuri:
| zambettrist a răspuns:

Depinde de organis pe mine una nu m-a durut deloc dar poate sa t doara capul mijlocul burta si sa nu ai pofta de mancare:**

| Annie2498 a răspuns:

La ovare. Dar de ce?

| Ciocolacious a răspuns:

Pe unele fete le dor burta, pe altele si spatele...

| mihaMGB a răspuns:

Efectele dureroase provocate de menstruatie difera de la organism la organism,gen: dureri de spate,dureri de sani,crampe abdominale,dureri de cap,greturi,varsaturi,dearee,stari de lesin,senzatie dureroasa la nivelul ovarelor.happydepinde de fiecarehappyunele nu simt nimic, altele le resimt pe toate odata, altele cateva ditnre cele enumeratehappy

| 愛日本 a răspuns:

Nu , chiar deloc.

| oanard174 a răspuns:

Depinde de organism spre exemplu pe mine m-a durut burta si mijlocul, pe alte fete sanii, deci depinde de organism.

| Adautza a răspuns:

Spatele si burta putin dar trece in 2 zile