| idG a întrebat:

happy. Fiti atenti aici. fetelor s-ar putea sa am mai multa nevoie din partea voastra decat din partea baietilor, dar orice sfat bun si serios il iau in considerare. happy DAU SI FUNDA. Uitat.nu am mai facut asta pana acum, vreau sa fac ceva romantic cu prietena mea. vreau s-o iau de la pupici pe frunte, buze, gat, sarutari.pana la sex oral(asta e ceea ce nu am facut) imi puteti da sfaturi cum s-o fac sa aiba orgasm si sa bubuie?! pot avea destula rabdare.laughing cred ca o sa gasesc, cateva pareri bune. Merci!

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Hai sa lasam deoparte fazele cu"e scarbos" si mai stiu eu ce alte.Hai sa fim seriosi ca toti aia ce zic asa is sigura ca au facut.Si in ziua de azi nu mai e un TABU sexul oral, pe care il practica de la cei mai mici(din pacate) pala cei mai mari chiar si casatoriti.
Asculta aici:
Nu trebuie sa fi agitat, daca esti mai bine las-o balta ca nu o sa faci nimic cum trebuie.Eu zic sa incepeti cu un dus,adica sa faceti un dus impreuna,sa va atingeti,sa va sarutati, nu uitati si dialogul.Din moment ce terminati dusul si ajungeti in pat, incearca sa o saruti peste tot si incet incet sa ajungi tot mai jos.Insista un pic mai mult pe burta,aproape de locul cu pricina, pentru a vedea daca ea vrea sex oral sau ii este rusine, savezi iti trage capul in sus sau te lasa a iti faci treba mai departe.Acum o data ajuns "pe acolo jos" incearca sa iti folosesti limba de sus in jos pentru a studia tot, de ce nu iti poti folosi si degetele.Cu limba eu zic sa insisti mai mult pe partea de sus,adica la clitorislaughing
Si ai sa vezi reactia ei daca se simte bine su nu, poti sa o intrebi unde mai exact ii place, nu uita contactul vizualwinking
Cam atat am avut sa iti spun pentru alte nelamuriri intra pe Google si cauta ai sa gasesti.
Good luck! happy

4 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Gizas! Asta nu trebuie sa iti spuna nimeni. Fa-o pur si simplu. Incearca sa nu o ranesti cu dintii. Am auzit ca exista si oameni de astia. Succes

| idG explică (pentru SteauaNordului):

Da stiu, da nu strica, cateva sfaturi din gura celora care. sunt sigur ca au trecut prin ce trec si eu :-s

| phantomitza a răspuns:

Pai sa faci chestia aia e scarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca cu frisca.Nu stiu daca poate ajunge la orgasm prin sex oral,dar poti incerca,depinde de tine si de eahappy.O saruti intai pasional pe buze apoi o poti unge pe corp cu frisca,ciocolata,gheata,un fruct, lubrifiant, ce vrei tu.Sau pur si simplu sa o saruti romantic pe tot corpul si in acelasi timp pasional, dar sa eviti zona aceea la inceput, pana se excita foarte mult si atunci incepi sa o saruti acolo.Nu stiu cum sa-ti spun,cat mai apasat dar nu prea tare s`o doara,in toate locurile,si sa mai schimbi tactica din cand in cand,sa te bazezi pe clitoris, sa nu fi incordat, sa vezi cum reactioneaza si in ce mod ii place mai multhappy