| anonimegirl54 a întrebat:

Fostul care m-a lasat pentru o alta fata si dupa a regretat ma baga prea mult in seama. Asta inseamna ca inca mai tine la mine?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,

E posibil sa mai tina, sa-si fi dat seama ca a facut o greseala si sa regrete. Insa daca-l ierti sau nu, depinde doar de tine.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in cazul in care ti-a mai ramas doar putina demnitate si stima necesara fata de persoana ta, ar trebui sa-l ignori total si definitiv. Parerea mea. Sanatate!

| vocea a răspuns:

NU conteaza daca el mai tine la tine din cate vad problema este ca tii tu la el.

| anonimegirl54 explică (pentru vocea):

Ba conteaza daca mai tine la mine pentru ca vreau sa aflu

| liliana77any a răspuns:

Poate vrea sa te amageasca din nou, eu zic sa nu fi a2-a persoana pentru el pe care poate plange cand l-a lasat alta.

| tom190 a răspuns:

Eu recomand sa pastrati relatia sexuala si atat, in rest umblati fiecare unde vreti, propune-i asta