| AndyArtist a întrebat:

Hai sa o luam cu inceputul... eu am 16 ani iar ea 15. Da semne ca ma place ( este geloasa cand vorbesc de alte fete, rade la glumele mele, zambeste mereu cand sunt cu ea etc.) insa problema e ca are iubit... ma rog,,, sunt de 2 luni impreuna iar noi ne cunoastem de 6. Inca un amanunt important. O iubescbig grin. Ce parere aveti? ar trebui sa ii cer sa aleaga?

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Ea stie ce simti pentru ea? daca nu stie, spune-i ce simti si daca ea iti spune ca si ea are anumite sentimente pentru tine...ar trebui sa o intrebi daca ar vrea sa fie cu tine...si daca zice ca ar vrea ar trebui sa se desparta de celalalt fiind alegerea ei.