| KiryuZero a întrebat:

Ieri am avut banchetul de clasa a 4-a si am dansat cu ofata,ea nu vroia sa danseze cu mine dar eu ma simteam trist si am invitat-o la dans si a acceptat, iar dupa ce am dansat toti colegii au inceput sai spune ce fato? te-ai combinat? si chestii din astea, si acum nu mai vrea sa vb.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Vezi-ti de clasa a 5-a. Revin-o dupa ce ai terminat minim a 8-a, sa nu te bag in ceata cu a 12-a. De ce? Pentru ca esti crud, nu te pot manca. Ai timp destul sa te coci sa nu fac eu gastrita.

| KiryuZero explică:

Scz,nu mai vrea sa vb cu mine

| Kerli a răspuns:

Ce puii mei de banchet faceti voi in clasa a 4-a?
asa sunt copii de zece ani. poate s-a simtit jenata de ce au spus colegii. de aceea nu mai vorbeste cu tine pentru ca nu vrea sa fie tachinata.

| Pussychat a răspuns:

Pai de ce sa nu mai vorbeasca cu tine eee lasa-o ca asa i se pare ii e rusine atata tot o sa ii treaca funda?

| alina123456 a răspuns:

Chestia asta nu ar trebui sa te intereseze pentru ca...cu timpul ii trece