| Jenny_9204 a întrebat:

ieri am vb cu fostul prieten si il intreb care e motivul pentru care ne-am despartit si spune faptul ca nu avem timp(el merge la fac si lucreaza), eu sunt mai incapatanta si as vrea mai multe de la el, gen mesaje multe, telefoane etc...credeti ca acesta e un motiv adevarat sau? astept pareri cat mai multe.multumesc!

Răspuns Câştigător
| loving2008 a răspuns:

Daca l-ai fi iubit ai fi stat langa el si l-ai fi sustinut.Pai tu stii daca e adevarat... Daca ii reprosai ca vrei sa fii sunata, etc da e adevarat.
Intr-un fel te inteleg! Toate vrem atentie si cand ei sunt ocupati sau sunt indiferenti ne doare.

2 răspunsuri:
| heroforyou a răspuns:

Eu cred ca el are alte aspiratii, alte planuri, ca daca te iubea si il rugai sa te sune mai des si sa iti trm mesaje mai multe o facea, dar asa.thinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca este adevarat, e un motiv foarte important. Acum tu trebuie sa stii daca erai egoista si nepasatoare si nu il protejai tinand cont ca avea si scoala si serviciu, daca nu faceai totul asa incat el sa se simta confortabil, daca nu il ajuta-i si aveai pretentii care sa il incarce suplimentar. Daca da, atunci ce motiv mai bun vrei?