| fitzefitze a întrebat:

...il plac mult pe baiatu`astaaa. ce sa fac? vb cu el pe mess, si la scoala, e cam nebun el asa, domn director vrea sa-l exmatriculeze eu i-am tinut sh parte odata.tongue in pauze mai ma ia asa in brate, ieri mi-a trimis pe mess si o melodie... da` cred ca ii place d alta din scoala sh a trimis sh un mass ``roxano cand intri da buzz``crying(((naspa. ce dracul sa fac ca imi place mult d el. poate e mai bine sa-l uit?tonguecrying(

Răspuns Câştigător
| denissita_6892 a răspuns:

Nu fata. fi un pic prversa cu el. bucurate de el surpride l si fa l in asa fel sa l zapacesti s sa creada ca nu vine sfarsitul lumii daca l te paraseste. ai sa vezi ca s tu te schimbi s el l se va schimba in sensul ca l vei druta dar nu ti va zic p fat iar tu ai sa ti dai seama ca in timp se gassc lucruri s mai bune. nu trebuie niciodata sa t lasi dusa cu totul. fi un pic perversa!

4 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Daca e asa de rau incat il exmaticuleaza am bine uita-l ca oricum s e muta ala alta sc mai sunt baieti nu te supara ca am zis asta dar daca pleaca din scoala ce mai poti face mergi inaintewinking

| misterioaѕa a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa incerci sa-l uiti, te faci sa suferi mai mult, eu nu am vrut sa-l uit pe cel ce l-am iubit si l-am uitat cu forta, el m-a placutsi dupa aia a uitat de mine, ce sa fac? merg mai departe fundita?

| baby_4423 a răspuns:

Wow si mie mi se intampla la fel ia id meu sa vb pisicutzata13

| fitzefitze explică:

A sh i-am zis la ce sc te muti ca ma mut si eu ca tine asa in gkuma sh el a inceput sa rada laughing))