| anonim_4396 a întrebat:

imi cam place de o fata si nu stiu cum sa o impresionez ce sa ii mai spun tot ii spun pe facebook ca este frumoasa blah blah ce faci. si parca nu are niciun succes? As vrea sa ma ajutati as da funda dar sunt junior! happy

4 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Pai depinde. daca este in aceeasi clasa cu tine,sau sunteti vecini sau nu stiu ai ocazia sa te intalnesti cu ea zilnic ar trebuin sa intri in vorba cu ea sa afli ce lucruri ii plac, ce hobby-uri are ea si chestii de astea,, poate ca si ea simte la fel pentru tine.Dra tine minte nu-i zi ca-ti place de ea din prima.asteapta sa va cunoasteti si dupa aia.Si nu are rost sa-i scrii tot felul de chestii pe facebook.pentru ca si mie imi scriu multi chestii pe facebook si nu le bag in seama.nu cred ca ai prea multe sanse pe facebook.Ai putea incerca pe messenger.F arost de id-ul ei si vorbeste cu ea!big grin
Dar daca nu esti in aceeasi clasa cu ea sau nu aveti ocazia sa va intalniti zilnic...ei bine, poate fi mai greu!
Spre sa-ti fie de folos sfatul si bafta!happy
FUNDA

| Daniela1Laur a răspuns:

Poy acea fata probabil si-a dat seama ca o placi, dar poate asteapta sa ii spui tu chestia asta. De ce nu te duci si vorbesti cu ea deschis?

| Nanutza a răspuns:

Sincer nu as vrea sa te dezamagesc dar daca nu iti raspunde inseamna ca s-ar putea sa nu te placa la fel de mult cum o placi tu pe ea...Cred ca ar trebui sa fii mai indiferent si poate atunci vei avea o sansa

| Ssj_Antonio_1988 a răspuns:

Bai aline nu stiu ce sa zic ca si eu sunt la fel aceeasi poveste cu facebook-ul si degeaba, e frumoasa dar eu ma cam indoiesc de mine si nu am curaj sa ii spun(sau poate sunt prea mic?)am 13 ani