| Thunderman a întrebat:

Hey TPU... imi caut o prietena de 2 ani dar se pare ca nimanui nu-i place de mine. nu sunt timid dar orice as incerca nu reusesc sa atrag o fata... de ce? Mai sunt si alti in aceeasi situatie?

Răspuns Câştigător
| Tiffiiia a răspuns:

Hey. happy
Trebuie sa ai rabdare...mai multa.
Vine si timpul tau, ce e sa se intample se intampla..la timpul potrivit!
O seara frumoasa!

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cauti unde trebuie, daca cu adevarat vrei o prietena care sa tina si ea la tine deschide ochii! nu se poate sa nu-ti faca ochi dulci vreo fata, adica in clasa mea sunt multi pampalai care nu ies din casa niciodata si tot ii baga in seama vreo fata, din pacate ei nu isi dau seama.
de 2 ani, cam mult, inseamna ca tu doar vrei, nu faci nimic pentru asta, o vezi pe una care iti place, te bagi in vorba cu ea, poate te place, actionezi, o saruti, daca are o reactie urata asta e, urmatoarea, important e sa capeti experienta

| Elvina a răspuns:

Mai sunt si alte persoane ca tine. Stai linistit. Eu imi doresc asta de foarte multi ani si orice as fi incercat, nimic nu a mers.

| Elvina a răspuns:

Ti-am trimis mesaj acum cateva zile. Sper sa imi raspunzi. Mersi.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa reprezinti un interes
1 ori safi frumos la fizic
2 interes material
3 comportament
4 alege o fata pe masura ta. majoritatea fug dupa frumoase se plang, pai logic ca alea se uita dupa baieti frumosi, trebuie sa reprezinti un interes in viata asta pentru cineva sa ai o valoare

| neutrino a răspuns:

Asa este in viata, unii au succes la fete, altii nu.

| LoveSleep a răspuns:

Pur și simplu fața nu te ajută.
(Nici creierul)
În rest, ești perfect funcțional. (cred)

| Lawliet14 a răspuns:

Poate incerci sa agati numai bunoace.

| Hakuouki a răspuns:

Fiecare cu norocul lui, se va intoarce roata si pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Eu cred ca lipseste fizicul sau banii, daca ai fizic si fara bani e bine daca ai bani si nu fizic tot e bine daca nu ai niciuna dintrea astea doua e rau.probabil esti tanar poti incepe cu fizicul o freza mai misto niste haine casual mai fashion.te schimba.sa ai comportment de barbat nu de pustan cu swagul lor si asa mai departe

| kiky98 a răspuns:

Poate esti urat

| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Va trebui sa iti invingi timiditatea