| lorena98 a întrebat:

Imi place de ceva timp de un baiat... Faza e ca nu am vorbit deloc si nici nu ma gandesc ( decat daca o sa vina de la sine) deci nu insistati aici. Am vista de cateva ori cu el si in vise el ma ignora complet sau se uita urat la mine. E cam ciudat ca in ultimul timp visez ca si el ma place sau ca daca eu as vrea sa ne imprietenim, sa fim Doar prieteni, el ar accepta. Oare inseamna ceva? Oare se legag de fapul ca misepare ca m-a salutat o data ( din moment ce si eu l-am salutat inapoi) si m-a atins odat pe mana,, neintentionat". Daca vreti sa stiti mai multe cititi intrebarile anterioare. Apropo unele vise ale mele sunt semnificative si REALe, adica dc visez cu copil mic-cearta, dc visez cu noroi-boala, dc visez cu iarba e de bine, etc. Poate voi nu credeti astea dar mi s-au adeverit...Voi ce ziceti? FUNDA! Help me!

4 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Doamne,visele nu inseamna nimic,il visezi pentru ca te gandesti la el inainte sa adormi,si in restul zilei,pun pariu.
Daca vrei ceva cu tipul ala trebuie sa fii cu ochii in patru,sa vezi daca te priveste insistent, sa vezi daca iti vorbeste, si cum iti vorbeste, trebuie sa ii dai de inteles ca il placi si sa vezi daca te place si el, apoi totul merge de la sine.
Sper ca ai inteles ceva si ca ti-am fost de folos.
ps: nu mai crede porcariile alea de vise.

| neutrino a răspuns:

Eu te cred...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si de cand visezi? si eu te cred, fa tu primul pas

| YummyDkRich a răspuns:

Ce rahat de poveste...