| bbii a întrebat:

imi place de un baiat mai mare cu 3 ani decat mine, ne cunoastem de curan, m-a bagat de vreo 2-3 ori pe mess in seama, dar acum il bag numai eu. este din aceeasi scoala cu mine si as vrea niste sfaturi cum sa il iau ca sa il "cuceresc". va rog frumos nu imi dati raspunsuri gen "nu poti sa il cuceresti daca nu te place" pentru ca nu imi sunt de folos.

multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare greeaala faci, inceraca sa nu-l mai bagi in seama o saptamana si-ai sa vezi ce se intampla, esti prea mica pentru o relatie cu un crai, asta a mirosit cu ce se maninca pasareaua si asteapta sa-i cazi in plasa, nenorocitu

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fii fata desteapta si,daca el nu te baga in seama o data,tu nu-l baga in seama de zece ori!
A vrut sa vada in ce ape te scalzi,s-a lamurit ca-l simpatizezi si acum,e calm,te considera o posibila viitoare victima!
Stai calma si nu te agita,cu cat o vei face mai mult, cu atat il vei indreptati mai mult sa creada ca-l placi si sa te joace cum vrea!
Fa exact ce faceai si pana acum, cu singura diferenta ca, live, ii vei arata un interes voalat, iar pe mess...nimic!
Se va nelinisti ca a inteles gresit si ca nu-l placi si te va aborda!
Bafta!

| bbii explică:

El asa la scoala mai sta cu mine ma baga in seama, dar nu stiu cum sa il iau sa ii arat ca ma intereseaza de el.adica ce pot sa il intreb pe mess ca sa inteleaga ca imi place de el?

| Gigicu_Lucian_1978 a răspuns:

Nu-l ma-i ca-u-ta ca nu t-e merit-a.