| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un tip si nu stiu cum sa i-o spun...hep me please

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Mai intai sa vezi cum este tipul ala...
Sa il cunosti mai bine sa afli ce-i place si ce nu ca sa stii cum sa-i spui ca-l placi :-P
Si in orice caz n-are ce sa faca, sa se supere in niciun caz n-are cum!
Tu trebuie doar sa-i arati ca-l placi prin chestiile pe care le faci pentru el cand esti in preajma lui;-)
Succes!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Uite ca si in intrebarea urmatoare: "m-ai vazut vreodata mai mult decat o prietena?"

| neutrino a răspuns:

La fel cum ne-ai spus si noua, numai ca lui trebuie sa i-o spui direct.

| LoveSleep a răspuns:

Bă fraiere, te plac.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii spui, ii dai de inteles. Il privesti I ochi, ii zambesti, vorbesti cu el, gasesti motive sa petreci timpul cu el. Daca este interesat, va face si el un pas catre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu-mi raspunde la fel?! Eu ma fac de rusine...straight face naspa