| AndreeaAndreurza a întrebat:

In fiecare vara merg la bunici si stau aproape toata vacanta.Am intalnit un baiat care si el venea la bunici si ne-am indragostit unul de altul. Tinem legatura pe skype.A venit vara asta la bunici si am simtit ca s-a racit fata de mine.S-a purtat cu mine de parca eram ceva stres pe capu lui. M-am interesat si am aflat ca baiatul de care imi placea mie avea inca 2 iubite. L-am intrebat pe skype de ce imi face asta si mi-a zis ca el vrea doar SEX. Inca il plac si nu stiu cum sa reactionez la faza asta.M-am blocat. Nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce este greu de inteles, baiatul vrea SEX, esti dispusa sa ii oferi sex? daca nu, NU il perturba!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te supara pe el. El a fost sincer si ti-a spus adevarul. Deci gaseste-ti un al baiat care nu vrea sex.

| Florentina9210 a răspuns:

Da-l dracu! Nu te merita! NEXT?