| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme m-am schimbat mult am mai multa incredere in mine, ma comport mai frumos, am facut toate acestea ca sa uit de un baiat pentru tot ce mi-a facut cu toate ca inca tin la el si el inca mai tine la mine... dar pur si simplu nu pot...ies tot mai des cu prietenele mele sperand ca macar asa il voi uita putin, ce sa fac sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

OnlyGirl@ de uitat poate o sa-l uiti, dar daca l-ai iubit el o sa aiba 1% loc in inina ta. tot ce trebuie sa faci este sa iesi cu fetele incontinuare si eventual poate o o sa te indragoesteti de alt baiat si o sa il uiti dar cum am zic 1% este pentru el daca intr-adevar il iubesti sau l-ai iubit. sa fii iubita si o vara splendita.

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

OnlyGirl@ iti multumesc pentru fundita dar mai impoerant este sfatul meu daca te ajuta si ceea ce vei face. iti doresc succes!

| WooLove a răspuns:

Cu placere oricand cu orice sfat. te pupic!

| LeuTz a răspuns:

Gaseste o ocupatie care sa iti placa si sa o faci cat mai des (nu ma refer neaparat la iesitul cu prietenii) ori du-te si incearca sa mai intalnesti baieti (poate iti cade altul cu tronc)

| onasis1961 a răspuns:

Găseşte un ilocuitor! Si să vezi ce repede il uiţi!

| OnlyGirl a răspuns:

WooLove@ si eu iti multumesc pentru sfatul care mi l'ai dat:*:*

| Micuţa a răspuns:

Buna OnlyGirl! kiss Asta e cam de ajuns sa il uiti. Iesi cu prietenele, mergi in cluburi sa te distrezi si flirtrezi cu alti baieti. Cum cunosti mai mult baieti si iesi mai mult in " lume " o sa il uiti draga kiss! Succes

| daniel827 a răspuns:

Ai un pic de rabdare, atentie rabdarea nu inseamna sa astepti;
conceptul de asteptare nu ar trebui folosit. trebuie sa iubesti tot ce te inconjoara in mod egal asa o sa te eliberezi. este necear de un ciclu lunar (28 zile) pentru dezlegarea sufletului de un alt suflet de care ai fost legat.