| abcd_5263 a întrebat:

:*... iubesck un baiat de vreo 2 ani si nu stiu cum sa-l uit... ma puteti ajutha sad? dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Georgesur chiar crezi ca va fi o relatie stabila, atata timp cat inimioara ei e inca luata? tongue N-as prea zice

Pai sa iti spun ce as face eu? As incerca autosugestia big grin adica sa-mi spun in fiecare dimineata cand ma trezesc "nu ma mai gandesc la el, nu il mai vreau" mi-as repeta asta de vreo 20 de ori big grin pana as incepe sa o cred si eu laughing Apropo crede-ma ca functioneaza, atata timp cat iti doresti cu adevarat acel lucru happy (puterea gandului impreuna cu universul te ajuta sa-ti duci la sfarsit toate planurile, era o vorba care suna c-am asa), mai ales daca sti ca te-a dezamagit, ca te-a facut sa suferi, ca te-a mintit, ca te-a lovit, ca te-a inselat, cu atat mai mult ai un motiv bun sa o faci happy
Dar cel mai important, lasa timpul sa decida, cu cat te vei stresa mai mult din cauza asta, cu atat vei risca sa cazi in depresii si cu atat mai greu vei putea sa-l uiti. Nu fa nimic special ca sa-l uiti, uitarea va veni de la sine garantat happy toate sunt trecatoare in viata asta, uitarea e cea mai mare victorie pe care o poate avea un om happy
Bafta

3 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

Pai de ce sa-l uiti!?

| georgesur a răspuns:

Metoda care nu da gres niciodata: cauta-ti alt baiat si incepe cu el o relatie stabila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur incearca sa il faci gelos si apoi se va tine de tine